Czy wynajem auta się opłaca

Krótkoterminowy wynajem auta to doskonały wybór dla wszystkich kierowców. Po pierwsze samochód zastępczy to nieoceniony ratunek w razie wypadku, kolizji lub awarii własnego pojazdu. Po drugie, najem auta na wakacje czy wyjazd to świetna opcja dla osób, które nie posiadają swojego samochodu. Po trzecie, duży wybór modeli pojazdów z każdej klasy sprawia, że nie musisz rezygnować z dogodności, które oferują Twoje ulubione modele pojazdów – znajdziesz je również w naszej ofercie. Dlaczego jeszcze warto wynająć auto?

Zróżnicowana flota pojazdów

Duży wybór samochodów umożliwia dobranie pojazdu na miarę Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy potrzebujesz dużego auta rodzinnego, małego modelu do jazdy po mieście, czy vana, który pomieści dużo przedmiotów, w naszej flocie znajdziesz pojazd odpowiedniej klasy, dopasowany do Twoich oczekiwań.

Dobre i bezpieczne auto na wynajem

Ponadto, oferujemy wyłącznie bezpieczne i bezawaryjne samochody. W naszej flocie znajdziesz wyłącznie zadbane i regularnie serwisowane auta. Pojazdy na bieżąco mają wymieniane klocki i tarcze, uzupełniane płyny i sprawdzane hamulce i zawieszenie. Do tego dochodzi diagnostyka komputerowa, kontrola geometrii oraz nabita klimatyzacja. Opony również wymieniane są co sezon.

Lokalna firma działająca blisko Ciebie

Nie musisz tracić cennego czasu i pieniędzy na korzystanie z usług firm znajdujących się w innych miastach. Działamy lokalnie i w razie potrzeby jesteśmy w stanie w szybkim tempie dostarczyć Ci pojazd zastępczy bez zbędnych formalności!

Pomoc w razie awarii, kolizji i wypadku – bezpłatne auto zastępcze

Jeśli dojdzie do awarii pojazdu, to bez kosztowy najem samochodu z OC sprawcy okazuje się najkorzystniejszą opcją, dzięki której nie musisz rezygnować z przemieszczania się autem na co dzień.

Wyjazdy, urlopy, wycieczki i wakacje

Podróżujesz do innego miasta i szukasz auta na wynajem? Może planujesz przyjazd do Polski? Samochód z wypożyczalni będzie odpowiednią opcją dla Ciebie. To fantastyczne rozwiązanie na kilkudniowe lub kilkutygodniowe wyjazdy, zarówno do celów prywatnych, jak i komercyjnych. Wynajem auta może być wykorzystywany do przewożenia kontrahentów czy wyjazdów na spotkania o charakterze biznesowym. Ponadto, przedsiębiorcy mogą odliczyć koszty najmu od podatku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *